Jesteś tutaj

Skład osobowy

Ogółem 22 osoby, w tym 1 pracownik badawczo-dydaktyczny (adiunkt) i 17 dydaktycznych (8 st. wykładowców i 9 wykładowców) oraz 4 administracyjno-technicznych. 

Kierownik/Adiunkt
dr hab. n. med. Leopold Wagner, mail: lwagner@wum.edu.pl

St. wykładowcy:
dr n. med. Ewa Cichocka-Piekacz ½ - umowa zlecenie
dr n. med. Ewa Fitak, mail: efitak@wum.edu.pl
dr n. med. Waldemar Głowacki, mail: wglowacki@wum.edu.pl
dr n. med. Wojciech Michalski
dr n. med. Małgorzata Ponto-Wolska, mail: mwolska@wum.edu.pl
dr n. med. Krzysztof Wilk, mail: kwilk@wum.edu.pl
dr n. med. Łukasz Zadrożny, mail: lzadrozny@wum.edu.pl
lek. dent. Krzysztof Ankiewicz

Wykładowcy:
lek.dent. Renata Lenkiewicz
lek. dent. Barbara Rafałowicz ½, mail: brafalowicz@wum.edu.pl
lek. dent. Rafał Wojda, mail: rwojda@wum.edu.pl
mgr Waldemar Ćwirzeń, mail: wcwirzen@wum.edu.pl
mgr Maciej Grażulis
mgr Wojciech Kubik
mgr Robert Łojszczyk
mgr Jerzy Łosik
mgr Marek Masłowski

Pracownicy techniczni:
lic. tech. dent. Adam Jasiniewski
Elżbieta Mączyńska

Pracownicy administracyjni:
Małgorzata Biel, mail: mbiel@wum.edu.pl
Jolanta Marcinkiewicz, mail: jmarcinkiewicz@wum.edu.pl